Spis treściInne strony o botachInne strony

Newsy z chatterboty.pl

Najnowszy silnik chatterbota

Dodałem na stronę najnowszy silnik chatterbota. W związku z dość duża złożonością obliczeniową część funkcjonalności przeniesiona jest na język niższego poziomu i wykonuje je zewnętrzna aplikacja. Nowy silnik powinien sobie dobrze radzić z małymi bazami wiedzy. Aktualnie źródła bota są zmienione, baza nieco uszczuplona. Mam nadzieje, że większość wulgaryzmów udało mi się usunąć. Nauka chatterbota jest włączona, więc podejrzewam, że i tak mogą one się pojawić. Zapraszam do testowania nowego silnika.


Dodany opis bota

Dodałem opis chatbota A.L.I.C.E oraz zwiększyłem współczynnik nauki dla chatterbota na stronie. Wkrótce postaram się uruchomić forum programistyczne.


Dodany dział z opisem chatterbotów

Dodany został dział, gdzie zamierzam opisywać różne chatterboty, sposoby ich działania i inne informację z nimi związane. Dodany został opis bota ELIZA.


Pierwsze teksty

Z góry przepraszam za małą ilość tekstów, ale nie mam kiedy napisać więcej. Jeżeli chodzi o bota obecnie jest dosyć mała baza, ale bot jest przestawiony na naukę, więc baza powoli rośnie. Bardzo możliwe, że pozostawiłem niektóre scenariusze dlatego bot może zadawać o czasu do czasu różne pytania, ale na tyle ile moglem przetestowałem i wygląda że jest ok. Za wszelkie uwagi i sugestie dotyczące działania strony i bota z góry dziękuję.


Start witryny


Już niedługo strona wystartuje, aktualnie przygotowywane są treści i profil męski chatterbota. Dlatego osobnikiem będzie on bo mam zamiar udostępnić go z funkcją uczenia, i nie wiem czego może się nauczyć :). W każdym razie mało czasu mam, ale postaram się najszybciej coś przygotować.


Oprogramowanie UrbiCMS 2008 - kontakt